- Locatie
Patio
- Voorzitter
- T.C. Segers
- Agenda documenten
Agendapunten
-
1
Omgevingsvisie – het ontwerp
Tijd : 19.30 uur – ca. 20.15 uur
Onderwerp : Omgevingsvisie ‘Staphorst; voor elkaar!’ – het concept
Plaats : Patio
Doel : Informeren/vragen beantwoorden. De Omgevingsvisie is in concept klaar en zal worden toegelicht. U treft de conceptversie in iBabs bij deze agenda.
Planning behandeling Omgevingsvisie ‘Staphorst; voor elkaar!’:
Informerende raad 21-11-2017
Opiniërend 12-12-2017
Besluitvormend 09-01-2018Bijlagen
-
2
Inkoop- en aanbestedingsbeleid
Tijd : 20.15 uur – ca. 21.00 uur
Onderwerp : Inkoop- en aanbestedingsbeleid
Plaats : B&W kamer
Doel : De gemeentelijke inkoopadviseurs willen u graag nader informeren over de gevolgde procedure, de gehanteerde uitgangspunten, de inhoud van het voorgestelde nieuwe beleid en de belangrijkste wijzigingen t.o.v. het huidige beleid. Daarnaast is er gelegenheid tot het stellen van vragen.
Toelichting : Omdat het huidige inkoop- en aanbestedingsbeleid van de gemeente Staphorst niet goed aansluit op de gewijzigde aanbestedingswet is aanpassing van het beleid gewenst. Belangrijke uitgangspunten die bij het opstellen van nieuwe beleid gehanteerd zijn:
-
Aansluiten op de gewijzigde aanbestedingswet; -
Geen onnodige wijzigingen t.o.v. het huidige beleid; -
Beleid gebaseerd op het VNG-model inkoop- en aanbestedingsbeleid; -
Nadere uitwerkingen van het kaderstellende beleid in een door het college vast te stellen inkoop- en aanbestedingsprotocol.
Bijlagen
-
-
3
Projectplan samenvoegen CJG/CWO
Tijd : 20.15 uur – ca. 21.00 uur
Onderwerp : Projectplan samenvoegen CJG/CWO
Plaats : Patio
Doel : Informeren raad